Gurugram, Haryana
GST No. 06ANBPB8593P1ZH
Approx. Rs 10,000 / PieceGet Latest Price
Service Details:| Capacity(Kg) | 7 Kg |
| Function Type | Fully Automatic Front Load |
| Brand | IFB |
| Model Name/Number | Serena ZSS 7010 |
| Color | Silver |
| Warranty | 4 Years Super Warranty + 10 Years Spare Parts Support + 10 Years Motor Warranty |
| Maximum Spin Speed | 1000 RPM |
| Country of Origin | Made in India |
Approx. Rs 2,68,000 / PieceGet Latest Price
Service Details:| Function Type | Fully Automatic |
| Brand | Whirlpool |
| Capacity(Kg) | 10 kg |
| Warranty | 2 Years |
| Voltage | 210 V |
| Frequency | 60 Hz |
| Country of Origin | Made in India |
| Power Source | Electric |
| Phase | Single Phase |
| Body Material | Plastic |
| Packaging Type | Box |
| Power Consumption | 4.5kW |
Approx. Rs 1,13,400 / PieceGet Latest Price
Product BrochureService Details:| Warranty | 3 Years |
| Automation Grade | Automatic |
| Easy To Use And Handle | Yes |
| Water Gauge | Yes |
| Country of Origin | Made in India |
Explore More Services
© Bansi Lal Enterprises. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited