Gurugram, Haryana
GST No. 06ANBPB8593P1ZH
Approx. Rs 5,790 / UnitGet Latest Price
Service Details:| Minimum Order Quantity | 2 Unit |
| Oven Type | Solo |
| Brand | Haier |
| Frequency | 50 Hz |
| Capacity | 20 Liter |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 230 V |
| Packaging Type | Box |
| No of Door | Single Door |
| Product Dimensions | 451 x 256 x 358 mm (W x H x D) |
| Magnetron Power | 940 W |
| MWO Wattage | 700 W |
| Model No | HIL2001MBPH |
Additional Information:
Approx. Rs 8,790 / UnitGet Latest Price
Service Details:| Oven Type | Convection |
| Brand | Haier |
| Warranty | 1 Year |
| Body Material | MS |
| Frequency | 50 Hz |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 210 V |
| Phase | Single Phase |
| Packaging Type | Box |
Additional Information:
Explore More Services
© Bansi Lal Enterprises. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited