Gurugram, Haryana
GST No. 06ANBPB8593P1ZH
Approx. Rs 36,990 / PieceGet Latest Price
Service Details:| Screen Size | 40 inch |
| Brand | Haier |
| Color | Silver |
| Resolution | 1920 x 1080 |
| Panel Material | Metallic Gray Finish |
| Viewing Angle | 176 Degree |
| Country of Origin | Made in India |
| Model No | LE40K6600GA |
| Operating System | Google Certified Android 9.0 |
| HDR | HDR 10 |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Audio Power Output | 10W x 2 |
| Power Consumption | 66 W |
| Unit Dimensions | 901.1 x 221.8 x 571.1 mm |
Explore More Services
© Bansi Lal Enterprises. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited