Gurugram, Haryana
GST No. 06ANBPB8593P1ZH
Approx. Rs 1,93,500 / UnitGet Latest Price
Service Details:| Capacity | 11 TR |
| Brand | Haier |
| Star Rating | 3 Star |
| Frequency | 60 Hz |
| Phase | Single Phase |
| Power Source | Electric |
| Power Consumption | 5.5 kW |
| Country of Origin | Made in India |
| Voltage | 230 V |
| Packaging Type | Box |
Additional Information:
Approx. Rs 1,02,500 / Unit(s)Get Latest Price
Service Details:| Star Rating | 4 Star |
| Capacity | 7.5 TR |
| Brand | Haier |
| Phase | Single Phase |
| Frequency | 50 Hz |
| Power Source | Electric |
| Power Consumption | 7.5 TR |
| Country of Origin | Made in India |
| Voltage | 230 V |
| Packaging Type | Box |
| Shape | Rectangle |
Additional Information:
Approx. Rs 1,06,800 / Unit(s)Get Latest Price
Service Details:| Capacity | 1.6 Ton |
| Star Rating | 3 Star |
| Brand | Haier |
| Refrigerant Type | R-410a |
| Power Source | Electric |
| Phase | Single Phase |
| Frequency | 50 Hz |
| Country of Origin | Made in India |
| Voltage | 210 V |
| Packaging Type | Box |
Additional Information:
Approx. Rs 3,60,000 / UnitGet Latest Price
Service Details:| Capacity | 8.5 TR |
| Star Rating | 4 Star |
| Brand | Haier |
| Power Consumption | 29.88 kW |
| Refrigerant Type | R-410a |
| Power Source | Electric |
| Phase | Single Phase |
| Frequency | 50 Hz |
| Country of Origin | Made in India |
| Voltage | 230 V |
Additional Information:
Approx. Rs 1,24,000 / PieceGet Latest Price
Service Details:| Capacity | 4 TR |
| Brand | Haier |
| Star Rating | 4 Star |
| Frequency | 50 Hz |
| Phase | Single Phase |
| Power Source | Electric |
| Power Consumption | 15.5 kW |
| Country of Origin | Made in India |
| Voltage | 230 V |
| Body Material | Plastic |
| Packaging Type | Box |
Additional Information:
Approx. Rs 1,36,500 / PieceGet Latest Price
Service Details:| Capacity | 5.5 TR |
| Brand | Haier |
| Star Rating | 4 Star |
| Frequency | 50 Hz |
| Phase | Single Phase |
| Power Source | Electric |
| Power Consumption | 6.5 kW |
| Country of Origin | Made in India |
| Voltage | 230 V |
| Body Material | Plastic |
| Packaging Type | Box |
Additional Information:
Explore More Services
© Bansi Lal Enterprises. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited