Gurugram, Haryana
GST No. 06ANBPB8593P1ZH
Approx. Rs 14,500 / PieceGet Latest Price
Service Details:| Brand | Samsung |
| Warranty | 3 Years |
| Body Material | MS |
| Frequency | 50 Hz |
| Country of Origin | Made in India |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 230 V |
| Phase | Single Phase |
| Packaging Type | Box |
| Current | 2.3 A |
| Power Consumption | 6.5 kW |
Explore More Services
© Bansi Lal Enterprises. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited