Gurugram, Haryana
GST No. 06ANBPB8593P1ZH
Approx. Rs 7,300 / UnitGet Latest Price
Service Details:| Capacity(Litre) | 25 Liter |
| Type | Storage |
| Mounting | Horizontal |
| Brand | Haier |
| Voltage | 230 V |
| Power Consumption | 2 kW |
| Country of Origin | Made in India |
| Power Source | Electric |
| Frequency | 60 Hz |
| Phase | Single Phase |
| Packaging Type | Box |
| BEE Star Rating | 5 Star |
| Energy Rating | 4 Star |
Additional Information:
Approx. Rs 10,320 / PieceGet Latest Price
Service Details:| Capacity(Litre) | 50 Liter |
| Brand | Haier |
| Voltage | 210 V |
| Heating Element | Incoloy 800SS |
| Country of Origin | Made in India |
| Rated Power | 2 kW |
| Power Source | Electric |
| Frequency | 60 Hz |
| Phase | Single Phase |
| Rated Pressure | 8 Bar |
| Packaging Type | Box |
| Installation Type | Wall Mounted |
Additional Information:
Approx. Rs 8,890 / PieceGet Latest Price
Service Details:| Capacity(Litre) | 35 Liter |
| Brand | Haier |
| Voltage | 230 V |
| Power Consumption | 5.5 kW |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | Made in India |
| Power Source | Electric |
| Frequency | 50 Hz |
| Phase | Single Phase |
| Star Rating | 4 Star |
| Packaging Type | Box |
| Installation Type | Wall Mounted |
Additional Information:
Approx. Rs 35,000 / PieceGet Latest Price
Service Details:| Brand | Celfrost |
| Temperature Range | +90 to -18 Degree Celsius |
| Power Source | Electric |
| Warranty | 1 Year |
| Overall Dimension | 800 x 815 x 2117 mm |
| Phase | Single Phase |
| Frequency | 60 Hz |
| Country of Origin | Made in India |
| Model No | D14 |
| Refrigerant | R-404a |
Approx. Rs 22,306 / Unit(s)Get Latest Price
Service Details:| Capacity | 300 LPD |
| Brand | Haier |
| Country of Origin | Made in India |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 210 V |
| Frequency | 60 Hz |
| Phase | Single Phase |
| Body Material | Stainless Steel |
| Material Grade | SS 316 |
Explore More Services
© Bansi Lal Enterprises. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited