Gurugram, Haryana
GST No. 06ANBPB8593P1ZH
Approx. Rs 43,000 / PieceGet Latest Price
Service Details:| Capacity | 15 Place Settings |
| Brand | Bosch |
| Voltage | 230 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Material Grade | SS 316 |
| Country of Origin | Made in India |
| Power Source | Electric |
| Phase | Single Phase |
| Body Material | Stainless Steel |
| Power Consumption | 2.5 kW |
Approx. Rs 49,000 / PieceGet Latest Price
Service Details:| Brand | Bosch |
| Material | Stainless Steel |
| Usage/Application | Industrial |
| Warranty | 2 Years |
| Voltage | 230 V |
| Frequency | 60 Hz |
| Material Grade | SS 316 |
| Country of Origin | Made in India |
| Power Source | Electric |
| Phase | Single Phase |
| Body Material | Stainless Steel |
| Power Consumption | 1.5 kW |
Explore More Services
© Bansi Lal Enterprises. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited