Gurugram, Haryana
GST No. 06ANBPB8593P1ZH
Approx. Rs 98,000 / PieceGet Latest Price
Service Details:| Capacity | 300-400 L |
| Door Types | Double Door |
| Energy Efficiency | 5 Star |
| Defrosting Type | Auto |
| Model Name/Number | Hitachi |
| Color | Gray |
Approx. Rs 41,000 / PieceGet Latest Price
Service Details:| Capacity | 200-300 L |
| Door Types | Double Door |
| Energy Efficiency | 3 Star |
| Number Of Doors | 2 door |
| Brand | Samsung |
| Temperature Range | +2 to +10 Degree Celsius |
| Body Material | Stainless Steel |
| Power Consumption | 4.5 kW |
| Country of Origin | Made in India |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 230 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Phase | Single Phase |
Approx. Rs 85,000 / PieceGet Latest Price
Service Details:| Capacity | Above 500 L |
| Door Types | Side by Side |
| Energy Efficiency | 4 Star |
| Defrosting Type | Auto |
| Model Name/Number | Haier |
| Color | Gray |
Additional Information:
Explore More Services
© Bansi Lal Enterprises. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited