Gurugram, Haryana
GST No. 06ANBPB8593P1ZH
Approx. Rs 14,000 / PieceGet Latest Price
Service Details:| Brand | Delonghi |
| Model Name/Number | TRRS0920 |
| Color | White |
| Frequency | 50 Hz |
| Country of Origin | Made in India |
| Dimensions | 16 x 47,2 x 65 cm (W x D x H) |
| Rated Voltage | 230 V |
| Max Heating Power | 2000 W |
| Med Heating Power | 1100 W |
| Min Heating Power | 900 W |
Approx. Rs 15,900 / PieceGet Latest Price
Service Details:| Brand | Delonghi |
| Model Name/Number | HOR KH771230V |
| Frequency | 50 Hz |
| Country of Origin | Made in India |
| Dimensions | 55 x 15 x 63 cm (W x D x H) |
| Rated Voltage | 230 V |
| Fan Heating Element Power | 500 W |
| Max Heating Power | 2500 W |
| Med Heating Power | 1400 W |
| Min Heating Power | 1100 W |
| Total Heating Power | 3000 W |
Approx. Rs 13,500 / PieceGet Latest Price
Service Details:| Brand | Delonghi |
| Model Name/Number | HOR KH770925V |
| Frequency | 50 Hz |
| Country of Origin | Made in India |
| Dimensions | 43 x 15 x 63 cm (W x D x H) |
| Rated Voltage | 220/230 V |
| Fan Heating Element Power | 500 W |
| Max Heating Power | 2000 W |
| Med Heating Power | 1100 W |
| Min Heating Power | 900 W |
| Total Heating Power | 2500 W |
| Package Type | Box |
Explore More Services
© Bansi Lal Enterprises. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited