Gurugram, Haryana
GST No. 06ANBPB8593P1ZH
Approx. Rs 33,500 / NumberGet Latest Price
Service Details:| Brand | Haier |
| Frequency | 50 Hz |
| Warranty | 5 Years |
| Country of Origin | Made in India |
| Cooing Type | Static |
| Unit Dimension | 500 x 570 x 780 mm |
| Gross Volume | 18 Liter |
| Refrigerant Type | R134a |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 230 V |
We are successfully engaged in offering a commendable array of 18 Liter Haier Wine Celler that is appropriate for storing different products. Provided deep freezers are highly appreciated by our clients for their numerous quality elements. These deep freezers are procured from some of the well-known vendors of the market. Apart from this, clients can purchase offered deep freezers from us in different models.
Features:
Approx. Rs 22,990 / UnitGet Latest Price
Service Details:| Brand | Haier |
| Capacity | 20 Liter |
| Frequency | 50 Hz |
| Packaging Type | Box |
| Temperature | 4-18 Degree Celsius |
| Warranty | 5 Year |
| Country of Origin | Made in India |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 210 V |
| Phase | Single Phase |
We are successfully engaged in offering a commendable array of 20 Liter Haier Wine Celler that is appropriate for storing different products. Provided deep freezers are highly appreciated by our clients for their numerous quality elements. These deep freezers are procured from some of the well-known vendors of the market. Apart from this, clients can purchase offered deep freezers from us in different models.
Features:
Approx. Rs 22,990 / UnitGet Latest Price
Service Details:| Brand | Haier |
| Capacity | 53 Liter |
| Frequency | 50 Hz |
| Warranty | 5 Years |
| Country of Origin | Made in India |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 230 V |
| Phase | Single Phase |
| No of Door | Single |
We are successfully engaged in offering a commendable array of 53 Liter Haier Wine Celler that is appropriate for storing different products. Provided deep freezers are highly appreciated by our clients for their numerous quality elements. These deep freezers are procured from some of the well-known vendors of the market. Apart from this, clients can purchase offered deep freezers from us in different models.
Features:
Approx. Rs 34,000 / UnitGet Latest Price
Service Details:| Brand | KaFF |
| Type of Shelves | Wooden |
| Type of Accessory | Wine Chiller |
| Capacity | 19 bottle |
| Frequency | 50 Hz |
| Packaging Type | Box |
| Country of Origin | Made in India |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 230 V |
| Phase | Single Phase |
| Temperature Range | 4-18 Degree Celsius |
Explore More Services
© Bansi Lal Enterprises. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited