Gurugram, Haryana
GST No. 06ANBPB8593P1ZH
Approx. Rs 27,000 / PieceGet Latest Price
Product BrochureService Details:| Brand | Sharp |
| Model Name/Number | Sharp FP-J40M-W |
| Warranty | 1 Year |
| Filter Life | 2 Years |
| Coverage Area | 350 Sq-ft |
| Modes | Haze, Auto, Max, Med, Sleep |
| Pre-filter | Washable Fine-Meshed PM10 filter |
| Unit Dimensions | 390 x 583 x 270 mm (W x H x D) |
| Net Weight | 6.2 kg |
| Power Consumption | 23 W |
Approx. Rs 22,000 / PieceGet Latest Price
Product BrochureService Details:| Brand | Sharp |
| Model Name/Number | FP-J40E |
| Color | White |
| Voltage | 220-240 V |
| Frequency | 50-60 Hz |
| Filter Life | 2 Years |
| Power Source | Electric |
| Net Weight | 6.2 kg |
| Dimension | 390 x 583 x 270 mm (W x H x D) |
| Packaging Type | Box |
Approx. Rs 32,000 / PieceGet Latest Price
Product BrochureService Details:| Brand | Sharp |
| Model Name/Number | Sharp FP-J80M-T |
| Warranty | 1 Year |
| Voltage | 220-240 V |
| Frequency | 50-60 Hz |
| Filter Life | 2 Years |
| Coverage Area | 680 Sq ft |
| Net Weight | 11 kg |
| Power Source | Electric |
| Power Consumption | 48 W |
Approx. Rs 35,000 / PieceGet Latest Price
Product BrochureService Details:| Brand | Sharp |
| Model Name/Number | Sharp FP-J60M-W |
| Warranty | 1 Year |
| Voltage | 220-240 V |
| Frequency | 50-60 Hz |
| Filter Life | 2 Years |
| Sensors | PM2.5, Dust, Odor & Light |
| Coverage Area | 550 Sq-ft |
| Unit Dimensions | 416 x 720 x 292 mm (W x H x D) |
| Net Weight | 10.3 kg |
Explore More Services
© Bansi Lal Enterprises. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited